

Üdvözöllek a Malév Emlékezet oldalán.
2013.Januárjában hoztam létre a Malév Emlékezet Facebook oldalt.Egy "toborzó" oldalnak szántuk , a 2013.február 3-án,a Hősök terére tervezett ,a Malév leállás első évfordulójára tartandó összejövetelre.
Egyszeri alkalomnak indult,de az eltelt 11 év azt mutatta,hogy még mindig szívesen néztek képeket,videókat,ami a Malévval kapcsolatos és szerintem ez az idők végezetéig így is marad.
Mert tudjátok : „akit a kerozingőz megcsapott” !! Malév Forever !!
25 évig lehettem részese a MALÉV nagy családjának ,és minden túlzás nélkül állíthatom,hogy életem legszebb 25 éve volt.
Azóta sem múlik el nap,hogy ne gondolnék rá,vagy ne nézegetném a képeket, videókat.
Szeretném veletek megosztani mindezeket,mert tudom,hogy nagyon sokan vagyunk akik igénylik, akár volt Malévosok,akár „külsősök”
Igyekeztem minél több kép és videóanyagot ,különlegességet egy oldalra rendezni,mert jó ezeket nézegetni,emlékezni kicsit elérzékenyülni,és ha egy helyen megtalálod mindezeket az klassz dolog.
Bízom benne,hogy elnyeri a tetszésed az oldal és segíteni tudok, hogy a Malév soha ne kerüljön a feledés homályába.
Ha tetszett az oldal, kérlek oszd meg az ismerőseiddel,barátaiddal.
Kellemes és érzelmekben gazdag böngészést kívánok az oldalon .

"Akarom, hogy újra szálljon,napfényt törjön,felhőt vágjon
Kék orrát büszkén emelve minden gép közt élen járjon"

Ajánlom figyelmetekbe a Malév-Születés-Lét-Elmúlás című 25 perces videóm és a YouTube és Facebook oldalam ahol sok Malévval kapcsolatos videót találtok.

